Aerulaudade rent 
Kentsi järvel

TUTVUSTUS JA TINGIMUSED

Saksjaagu talus saad rentida endale sobiliku aerulaua (SUP-laua) - see on suurepärane võimalus Kentsi järve avastamiseks koos sõprade, töökaaslaste või sünnipäevaseltskonnaga!

Lisaks tavapärases suuruses laudadele on valikus ka 6-le inimesele sobiv "mammutlaud" - kasuta seda meekonnatöö arendamiseks või pea üks mõnus piknik vee peal.

Broneeri kohe!

Kokku mahub meie aerulaudadega veele 14 inimest: väikeste laudadega 8 inimest, suurele lauale 6-ne grupp. Loomulikult sisaldub teenuses ka igale inimesele aer ning ohutusvest. Viimaseid on ka laste suuruses. Lisaks saame soovi korral pakkuda veekindlaid kotte nutitelefonidele.

Saksjaagul on võimalus Kentsi järvele minna nii omapäi kui ka kohaliku giidi juhtimisel, tutvu hinnakirjaga ning leia andale sobiv pakett. Adrenaliinihimulistele seltskondadele saame järvele üles sättida lippudega tähistatud võistlusraja. Suur "mammutlaud" sobib hästi pikniku pidamiseks - see on järvel stabiilne ning piknikukorvi võib üles panna keset vett. Väsinud ihu aitab kosutada meie kodukohvikust pärinev pitsa, einestamise soovi korral anna meile sellest kindlasti ette teada.

NB! Palun broneeri aerulauad ette! Kasuta selleks broneerimisvormi või võta meiega Facebooki / e-kirja teel (tere@saksjaagu.ee) ühendust. Ilma eelbroneeringuta ei saa me garanteerida laudade või teenindava personali olemasolu.

HINNAKIRI

Aerulaua rent (sisaldab aerulauda, aeru ja ohutusvesti)

10 EUR/h

Mammutlaua rent (sisaldab 6-le mõeldud aerulauda, 6 aeru ja 6 ohutusvesti)

40 EUR/h

Aerulaua mõõduvõtt (osavus- ja kiirusvõistlused poide vahel, grupp minimaalselt 4 inimest)

20 EUR/in

Aerulaua matk kohaliku giidiga (matk läbi kohaliku ajaloo, ca 2h, grupp kuni 14 inimest)

200 EUR

Aerupaadi rent

10 EUR/h

Toitlustus Saksjaagu kodukohvikus

kokkuleppel

BRONEERIMINE